SIA FOLIO galvenā darbības joma ir grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumi mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem, kā arī privātajiem uzņēmējiem. Mūsu darbā mēs vadāmies ar mūsu klientu interesēm un maksimāli veicinām viņu uzņēmējdarbības attīstību.

Mēs mīlam mūsu klientus. Un mēs vērsāmies pie katra klienta individuāli, izvēloties precīzu sadarbības variantu, kas atbilstu jūsu darba apjomam un finansiālajām cerībām.

Pēdējos gados esam ievērojami paplašinājuši mūsu klientu bāzi. Pie mums strādā tikai augsti kvalificēti speciālisti. Mēs vērtējam savu reputāciju un klientu uzticību, tāpēc atbildīgi uzņemam savus pienākumus un sniedzam pakalpojumus visaugstākajā līmenī.

Mūsu speciālistu sniegtais pakalpojumu klāsts Rīgā un Latvijā aptver visus galvenos jautājumus, kā arī grāmatvedības un nodokļu uzskaites nianses. Mēs uzņemamies atbildību par grāmatvedības uzturēšanu, atjaunošanu, nodokļu sistēmas optimizāciju, grāmatvedības pakalpojumiem un atbalstu. Kompetentā pieeja grāmatvedības uzskaitei un nodokļiem kļūs par Jūsu uzņēmuma veiksmīgas darbības nodrošinājumu, garantējot mieru un labu garastāvokli.

Mūsu darbiniekiem ir ekonomiska izglītība un liela pieredze grāmatvedības un nodokļu jomā. Komanda ne tikai sniedz grāmatvedības pakalpojumus. Uzņēmuma galvenais uzdevums ir veidot labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi. Klienta panākumi un labklājība ir goda lieta.